Lugupeetud kliendid!

Teie otsekorraldus asendatakse e-arve püsimaksega

Täname, et olete olnud Haapsalu Linnamajanduse AS klient, ning loodame, et olete meie teenustega rahul. Kui olete seni arvete tasumiseks kasutanud otsekorralduse lahendust, siis Euroopa Liidu regulatsiooni tõttu alates 01.02.2014 see tänasel kujul kaob. Kõik pangad on oma otsekorralduse kliente sellest juba teavitanud.

Otsekorralduse asemel hakkavad pangad pakkuma e-arve püsimakse teenust. Teie ei pea otsekorralduselt e-arve püsimakse teenusele üleminekuks ise midagi tegema. Koostöös pangaga asendame Teie otsekorralduse lepingu e-arve püsimakse lepinguga ja arvete tasumist jätkatakse automaatselt samalt arvelduskontolt, millelt toimus otsekorraldusega tasumine.

Haapsalu Linnamajanduse AS läheb otsekorraldustelt e-arvetele üle 01.02.2014. Sel ajal võib uute otsekorralduse maksja lepingute või e-arve püsimakse lepingute sõlmimine ning olemasolevate lepingute muutmine olla ajutiselt häiritud.

Kuidas e-arve püsimakse teenus toimib?

Saadame Teile alates 01.02.2014 e-arve sellesse panka, kus Te kasutate otsekorraldust. Arveid edastame ka edaspidi e-maili ja posti teel nagu seni, soovi korral aga võime hakata edastama vaid e-arvet panka ja sel juhul tänasel kujul enam arvet ei saadeta. Enda soovist andke palun teada meie klienditeenindusele telefonil 47 24 050 või e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Panka saadetud e-arved tasutakse Teie valitud otsekorralduse maksepäeval e-arve püsimakse teenusega automaatselt Teie arvelduskontolt olenemata sellest, kas olete internetipanga kasutaja või mitte.

Soovitame igaks juhuks veebruaris pärast maksekuupäeva kontrollida kas Teie e-arve püsimakse toimis. Kui e-arve ei jõudnud Teie internetipanka või automaatset tasumist ei toimunud siis palume meid sellest informeerida.

Mida peate tegema?

E-arve püsimakse teenusele üleminekuks ei pea Te midagi tegema. Kui Te ei soovi otsekorraldust e-arve püsimaksega asendada, palume Teil pöörduda otsekorralduse lõpetamiseks oma panka hiljemalt kolm päeva enne ülaltoodud kuupäeva. Sel juhul saadame Teile arve jätkuvalt nii nagu seni, kuid automaatset arve tasumist pangas ei toimu.

Mis juhtub, kui keegi teine tasub Teie arvet otsekorraldusega?

Me saadame Teile arve nii nagu seni. Arve tasumine e-arve püsimakse teenusega toimub juhul, kui tänane maksja ei katkesta oma otsekorralduse lepingut.

Kuidas saate lisateavet?

Kui soovite lisateavet arve edastamise kohta, võtke ühendust meiega telefonil 47 24 050 või e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. E-arve püsimakse lepingu tingimustega saate tutvuda oma panga kodulehel.

E-arve püsimakse teenusega on arvete tasumine sama mugav kui otsekorraldusega. Loodame, et jääte uut võimalust kasutama.